Sohbete Giriş

Sohbet ve chat odalarına giriş için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

Sohbet Odaları

Birden fazla insanla tanışma fırsatı..

Mobil Sohbet

Rahatca telefonunuzla veya tabletinizle sohbet imkanı.

Güvenli Sohbet

Güvenilir ve rahatca sohbet etmeniz için varız.

Hakkımızda

Kısaca TurkIRC.org

TurkIRC.org 2008 – 2012 yılları arasında aktif faaliyet göstermiş, adından sıkça söz ettirmiş, güzide yönetim kadrosu ile ziyaretçilerine kaliteli hizmet vermeyi kendilerine vazife edinmiş, dönemin tercih edilen sohbet sitelerinden birisi olmuştur.

Misyonumuz

Tıpkı o yıllar da olduğu gibi 2022 yılında da uzun bir aradan sonra siz değerli ziyaretçilerimize ve üyelerimize en kaliteli sohbet imkanını sunmak için profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Çok kıymetli yönetim kadromuz ile her zaman siz değerli üyelerimize ve ziyaretçilerimize güvenli bir Chat platformu sağlamak için sürekli kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Yaşayacağınız herhangi bir sorun için veya TurkIRC.org ile alakalı her konu da bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Eskiden olduğu gibi, yeniden sizlerle birlikte fark yaratmaya devam edeceğiz…

SUNUCU GÖREVLİLERİ

Domain Sahibi: SatO

Owner Admin: eLsaa,Cerrah

Root Admin: Aytac,SNOOPY

Tech Admin: Kaan

Server Admin: CyberAttack,Lawrence

GÖREV DAĞILIMI

Genel Sorumlu: Cy

Departmanlar Sorumlusu: ASYA

Teknik Sorumlu: OmerAti

Radyo Sorumlusu: eLsaa

Guvenlik Sorumlusu: Aytac

Help Sorumlusu: EtherCity

Web Sorumlusu: CentilmeN

mIRC Coder: Aeg

AR-GE Sorumlusu: Down

Zamanın akışında kendini ispatlamış geçmişi ile TurkIRC.org chat sitesi, geçmiş dönemlerde oldukça favori sohbet odaları arasında yer almakla birlikte, bir çok IRC Sohbet severleri buluşturma şansını elde etmiştir, sohbet akışı ve gerek yönetim kadrosu ile oldukça kaliteli bir alt yapı ile kullanıcılarına çevirimiçi sohbet hizmeti sağlayan TurkIRC.org 2022 yılında tekrar faaliyete geçmiş olup, eski usulden yeni nesil sohbet sloganı ile Türkiye’nin Resmi Chat Sitesi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Köklü geçmişi ve profesyonel yönetim şekli ile kullanıcılarına, huzur, eğlence, sohbet, arkadaşlık gibi bir çok alanda hizmet sağlayan TurkIRC.org, çevirimiçi anlık yazışmalı sohbet sitesi olarak tanımlanmaktadır.

Türkiye’nin her bir noktasından, anlık sohbet odalarına giriş sağlayabileceğiniz gibi, Dünya genelinden oldukça yoğun kullanıcı kitleside bulunmaktadır.

TurkIRC.org ile, can sıkıntısı, yalnızlık ve arkadaşça sohbetlere ilk adımınızı atmaya hazır olun.

Kullanılabilirliği bakımından, misafirlerinden ve deneyimleyen kullanıcılarından tam puan alan, TurkIRC.org Yeni nesil IRC Sohbet ve Yeni nesil chat sistemleri ile birlikte, artık eskisinden daha güçlü!

Sohbet Sitesi 7/24 Kullanım

Sohbet Odalarımız, kullanıcılarımızın giriş yapmaları için 7/24 Açık bulunmakta olup, her hangi bir kapanma sorunu yaşamadan, ister mobil cihazlarınızdan, ister bilgisayarlarınızdan, dilerseniz de tablet bilgilsayarlarınızdan giriş yapacağınız düzeyde geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur, Ergonomik yapısı ve oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan TurkIRC.org Can sıkıntısı derdinize son veriyor!

Gerçek dostluklar, sohbet, arkadaşlık, gibi arayışlarınızda, sizlere oldukça vizyonu geniş seçenekler ile eğlencenize tat verecek yapısı sayesinde, muhabbetinizi en derin ve en içten şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TurkIRC.org sitemize giriş yapmak ve sınır tanımayan ücretsiz ve üyeliksiz sohbetlerin fırsatlarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, Sohbet bağlantı bölümlerinde bulunmakta olan Sohbet Girişi bölümlerinden kendinize bir rumuz yazın ve sohbete bağlanın sunucu botları sayesinde, aktarıldığınız güvenli sohbet kanallarında, eğlence dolu muhabbetlere hemen başlayın!